Azjatycki kalejdoskop: wernisaż wystawy fotografii podróżniczej 1.12

Azjatycki kalejdoskop: wernisaż wystawy fotografii podróżniczej

Zapraszamy na wernisaż fotografii podróżniczej Danuty i Ryszarda Wasielewskich, który odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o 18.30 w Czytelni Czasopism.

Wystawę można oglądać w Galerii Antresola od 2 do 29 grudnia 2017 r.

*******

Danuta i Ryszard Wasielewscy to tarnogórzanie, którzy realizują swoje marzenia poprzez podróże. Wyprawom zwykle towarzyszy aparat fotograficzny, który utrwala fragmenty rzeczywistości, jakże innej i dalekiej od tej, która nas otacza na co dzień.  Wystawa obejmuje kadry z azjatyckich podróży do indyjskich stanów Radjastan, Uttar Pradesh i Kerala, malezyjskiego Sarawaku i Sabah na Borneo, oraz indonezyjskich wysp Bali i Gili. Fotografie ukazują świat intrygujący i odmienny, zarówno w sferze architektury jak i przyrody, a także zachowań społeczno-kulturowych. Świat, który wciąga, emocjonuje oraz uczy dystansu, pozostawiając wiele wspaniałych wspomnień.

Azjatycki kalejdoskop: wernisaż wystawy fotografii podróżniczej, 01.12.2017 r.