BAŚNIE DOOKOŁA ŚWIATA – SPOTKANIE Z MATEUSZEM ŚWISTAKIEM

Świat jest pełen ciekawostek… i pełen opowieści. Opowiadane przy ognisku baśnie miały bawić i uczyć. I my podczas tygodnia bibliotek chcemy bawić i uczyć. W trakcie rodzinnego spotkania, ciekawostki ze wszystkich pięciu kontynentów przeplatane będą tradycyjnymi opowieściami ilustrującymi jak żyli lub żyją ludzie… i dlaczego tak. Spotkanie będzie miało charakter mini wykładów, przeplatanych interakcją z publicznością. Będzie też niezwykle gadatliwa lalka, o wdzięcznym imieniu Edek.
Spotkanie w tej autorskiej i sprawdzonej formule poprowadzi Mateusz Świstak – opowiadacz i badacz baśni, autor bloga basnienawarsztacie.pl, zdobywca nagród Słoneczniki (dwie nagrody, cztery nominacje), za cykl Tam i Tu o świecie opowiadanie.

Spotkanie odbędzie się 12 maja 2019 r. o godzinie 11.00 w Czytelni Czasopism. Zapraszamy dzieci od 5 lat wraz z rodzicami.
Zapisy pod numerem tel. 32 285 41 60 wew. 11.
Podczas spotkania będą wykonywane zdjęcia w celu promocji Biblioteki.

Świstak - 12.05.19.