Filia nr 1 (Lasowice): Odwiedziny dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Lasowicach

2 grudnia miały miejsce odwiedziny uczniów ze Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Lasowicach. Dzieci z klasy drugiej zgadywały o jakiej postaci z książki mowa po tym, jak bibliotekarka przeczytała im krótkie charakterystyki bohaterów. Na zakończenie uczniowie rozwiązywali krzyżówki z hasłami o książkach.

Z wizytą do Biblioteki przyszły dzieci ze Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Lasowicach. Dzieci zapoznały się z pracą bibliotekarza i zasadami korzystania z biblioteki. Oglądały książki dla dzieci i młodzieży. Wykonały myszki z kolorowego papieru, patyczków i wacików. Zrobiliśmy wystawę prac wykonanych przez dzieci.