Filia nr 12 (Osada Jana): Chwila na czytanie

22 listopada odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu Chwila na czytanie. Uczestniczyła w nim grupa Pracowite Mrówki. Dzieci wysłuchały bajki „Franklin mówi przepraszam”.

14 listopada Filię nr 12 odwiedziła grupa ”Pszczółki” z pobliskiego Przedszkola nr 9. Grupa 3 latków poznała przyjaciela Biblioteki ”Misia Remisia”.

8 listopada w ramach cyklu Chwila na czytanie bibliotekarka z Filii nr 12 na Osadzie Jana wybrała się z wizytą do grupy „Pracowitych Mrówek” z Przedszkola numer 9 w Tarnowskich Górach. Przedszkolaki wysłuchały książeczki opowiadającej o kolejnych przygodach Franklina.

6 listopada Filię nr 12 na Osadzie Jana odwiedziła najmłodsza grupa dzieci z Przedszkola numer 9 w Tarnowskich Górach. Dzieci wysłuchały bajki o Kici Koci.