Filia nr 4 (Bobrowniki Śl.): zajęcia z okazji Dnia Kundelka

Z okazji Dnia Kundelka, którego święto przypada na 25 października, bibliotekarka z filii nr 4 w Bobrownikach Śląskich odwiedziła grupę „Pszczółek” z Przedszkola nr 12. Dzieci wysłuchały opowiadania Agnieszki Frączek pod tytułem „Uczciwość czyli łaciata radość”. Utwór opowiada o dziewczynce Joasi i jej perypetiach związanych ze znalezieniem psa, oraz o pragnieniu posiadania tego najwierniejszego przyjaciela człowieka. Opowiadanie stało się też inspiracją do pomalowania przygotowanych przez  bibliotekarkę rysunków kundelka. Dzieci wywiązały się z zadania rewelacyjnie. Każdy pies dzieci z grupy „Pszczółek” jest piękny i wyjątkowy. Dzieciom przeczytano także zagadki, na które czterolatki odpowiadały bezbłędnie. Rysunki znalazły swoje miejsce na bibliotecznej tablicy.

Filia nr 4 (Bobrowniki Śl.) wizyta w przedszkolu.