Filia nr 5 (Repty Śl.): „Inspiracje Książkowe Przedszkolaków”

W czwartek 7 listopada na kolejnym spotkaniu bibliotekarki z przedszkolakami. Tym razem dzieci wyruszyły w podróż z księżniczką Jesień i jej damami  dworu aby odnaleźć i zwrócić koronę                    królowi Wiatru.

W czwartkowe przedpołudnie (26.09) pani bibliotekarka z filii nr 5 w Reptach Śl., po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie, odwiedziła przedszkolaków przynosząc nową porcję ciekawych opowieści, zawartych w książkach.
Na wstępie zapoznała dzieci z projektem „Książka na start”, zachęcając je do zapisania się do naszej filii i wzięcia udziału w akcji skierowanej do 3-6 latków.
Tematem wrześniowego spotkania była Jesień. Po wysłuchaniu ciekawych opowieści o kotku Czarusiu, poszukującym dla swojej przyjaciółki skarbu w lesie oraz o rodzinie Puchaczów, przedszkolaki kolorowały jesienne, leśne pejzaże oraz liście.