Filia nr 9 (Strzybnica): spotkania z dziećmi w ramach cyklu „Bajki Babci Eryki”

Ostatnie dni karnawału to okazja do miłej zabawy w Filii nr 9 w Strzybnicy. Przedszkolaki z grupy „Jagódki” (Przedszkole nr 24) po wysłuchaniu opowiadania „Mały przyjaciel gęsi Eugenii” wykonały piękne maski karnawałowe.

14 lutego bibliotekę w Strzybnicy odwiedziła grupa przedszkolaków  „Jagódki” z Przedszkola nr 24. Dzieci wysłuchały kilku opowiadań
z książeczki „Martynka opowiada historyjki o zwierzętach”. Było to spotkanie z cyklu „Bajki Babci Eryki”. Dzieci obejrzały bibliotekę i znajdujące się niej zbiory.

14 stycznia do biblioteki w Strzybnicy zawitała grupa „Bąbelki” z Przedszkola nr 24. Bajki „Jarzębinka” Jakowa Tajca oraz  „Taśtaś „Benedykta Hertza przeczytała przedszkolakom zaprzyjaźniona czytelniczka ,Pani Eryka. W ten sposób rozpoczęto cykl spotkań z dziećmi pt. „Bajki Babci Eryki”.