Filia nr 9 (Strzybnica): wizyta dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 13

17 września grupa uczniów ze świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 13 w Tarnowskich Górach, odwiedziła Filię nr 9 w Strzybnicy.Dwie nowe, arcyciekawe książki zakupione do biblioteki posłużyły jako materiał do przeprowadzonych zajęć. Pierwsza to „Co tak pięknie gra” Włodzimierza Izbana.  Dzieci poznały bardzo dużo instrumentów muzycznych oraz dźwięki jakie wydają. Po zeskanowaniu smartfonem kodu zamieszczonego w książce można było usłyszeć melodię wykonywaną na danym instrumencie. Druga to wielkoformatowa książka  „Drzewa” Piotra Sochy, ukazująca niezwykły świat drzew. Pod koniec spotkania Pani bibliotekarka przeczytała opowiadanie o przygodach Koszmarnego Karolka, a dzieci w tym czasie wykonały rysunki instrumentów, które najbardziej im się spodobały.

Filia nr 9 (Strzybnica); wizyta dzieci SP nr 13