Podziękowanie za ofiarowane dary

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wybrali naszą Bibliotekę, aby przekazać jej dary książkowe. Dzięki Państwa hojności zbiory Biblioteki Centralnej oraz Filii wzbogaciły się w 2022 r. o 919 książek, które urozmaicają nasze księgozbiory i cieszą się dużą popularnością wśród czytelników.

Cieszymy się, że jesteśmy miejscem, które przez tak wiele osób jest wybierane jako te, gdzie mogą podzielić się swoimi skarbami 😄 Każdy dar książkowy to gest pozostający na długo w naszej pamięci. Osoby zainteresowane przekazaniem książek w dobrym stanie dla naszej Biblioteki mogą skontaktować się z nami pod numerem tel. 791 751 721, mailowo na adres promocja@biblioteka.tgory.pl lub za pośrednictwem naszej strony na portalu Facebook.