24 września 2022

Godz. 11:00

Czytaj z nami Superbohaterami – gra miejska

Zapraszamy do udziału w terenowej grze miejskiej pt. „Czytaj z nami Superbohaterami”.

O co chodzi? Biegamy i chodzimy po centrum Tarnowskich Gór, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania – wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej.

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Liczne zagadki, szyfry, zadania i wiele wiele śmiechu podczas tej gry!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji…? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Zobaczycie na mecie.

Kiedy? 24 września (sobota). Grę startujemy o 11:00, kończymy o 14:00. Rozdanie nagród około 14:30.

Gdzie? W Tarnowskich Górach. Startujemy przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza przy ul. Zamkowej 5, … a lokalizację mety poznacie na starcie

Dla kogo? Gra polecana dla rodzin z dziećmi od 6 roku życia

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2-5 osobowe (zapisy poniżej)

Ile to kosztuje? Za darmo – for free

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się tu https://gra-czytaj-z-nami.pl

Zadanie finansowane jest przez Urząd Miasta w ramach programu „Postaw na rodzinę”.