17 września 2022

„Moc relacji” spotkanie autorskie z Urszulą Sołtys-Parą

O tym jak ważne są relacje w rodzinie, a także na co zwracać uwagę w zachowaniu dzieci mówiła na sobotnim spotkani autorka książki „Moc relacji” Urszula Sołtys-Para. Obecni na wykładzie rodzice dowiedzieli się m.in. jak kochać, ale jednocześnie wymagać, jak nawiązać kontakt z nastolatkiem, jak poradzić sobie ze stresem i jak reagować na trudne zachowania. Autorka odpowiadała na licznie zadawane pytania podkreślając, że w każdej sprawie, która nas niepokoi możemy zwrócić się o pomoc psychologiczną np. do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Już wkrótce w naszych zbiorach pojawi się książka ‘Moc relacji”. Zachęcamy do wypożyczenia tej niezwykle wartościowej lektury, która zawiera wiele praktycznych porad.

Zapraszamy także na profil Anny Dankowskiej i Urszuli Sołtys-Pary @wspólne słowa oraz do wysłuchania podcastu https://www.youtube.com/watch?v=Sjx3uTaeGjo