18 października 2022

Spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską

Wczoraj w naszej Bibliotece odbyło się niezwykłe spotkanie z wyjątkową osobą, dziennikarką, prezenterką telewizyjną i autorką książek Marzena Roglaską. Pytań było mnóstwo, zarówno o twórczość literacką autorki, ale także o działalność telewizyjną i radiową. Pani Marzena z typowym dla siebie poczuciem humoru wyczerpująco odpowiadała na każde z pytań. Dowiedzieliśmy się jak ważną osobą dla Niej byli rodzice, a zwłaszcza ojciec, kiedy znajduje czas na pisanie oraz jakie ma najbliższe plany pisarskie. Ilość zakupionych przez uczestników książek przerosła nasze oczekiwania. Kolejka po autograf nie miała końca. Pojawiła się nawet propozycja powstania Fan Clubu Marzeny Rogalskiej. Dziękujemy autorce, prowadzącej spotkanie Zuzannie Sokołowskiej oraz publiczności za wyjątkową atmosferę tego spotkania.