24 listopada 2022

ŻYCIE TO PASJA – PASJA TO ŻYCIE – spotkanie z Jakubem Wełnowskim

24 listopada 2022 r. usłyszeliśmy wspaniały wykład na temat pasji, motywacji i inspiracji. Jego autorem był Jakub Wełnowski, bibliotekarz, antykwariusz, miłośnik muzyki improwizowanej, gór i narciarstwa.

Każdy z nas chce być szczęśliwy. Jak zatem znaleźć receptę na szczęście? Jednym z przepisów jest posiadanie w życiu pasji. Bardzo często znajdujemy mnóstwo wymówek i błahych powodów by z niej rezygnować, a wystarczy dobrze ułożyć swój plan dnia i świadomie dokonywać wyborów. Niezwykle ważna w osiągnięciu sukcesu jest metoda małych kroków.

Wszystkich, którzy chcieliby zgłębić temat zapraszamy po interesujące książki do Biblioteki lub na stronę antykwariatu prowadzonego przez Jakuba Wełnowskiego https://otoksiazka24.pl/

Siedząca na krzesłach publiczność obecna na spotkaniu z Jakubem Wełnowskim