24 listopada 2022

Godz. 17.00

ŻYCIE TO PASJA – PASJA TO ŻYCIE – spotkanie z Jakubem Wełnowskim

24 listopada o godz. 17.00 wspólnie z Tarnogórskim Stowarzyszeniem Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy na spotkanie z Jakubem Wełnowskim.

Będzie to rozmowa  o pasjach, o znajdowaniu na nie czas oraz o tym co najważniejsze –  wzbudzaniu w ludziach nowego pragnienia do szukania pasji. Będzie też o prowadzeniu antykwariatu i o książkach.

Zapisy pod nr. telefonu 791 751 721

Jakub Wełnowski to nauczyciel – bibliotekarz, antykwariusz, miłośnik muzyki improwizowanej, gór i narciarstwa. Ojciec trójki wspaniałych dzieci. Był związany z tarnogórskim Uniwersytetm Trzeciego Wieku od początku jego istnienia . Prowadził zajęcia z informatyki i wyszkolił wielu, wielu słuchaczy.

Wydarzenie organizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Regulamin organizacji imprez w okresie stanu zagrożenia epidemicznego – 2022 rok – kliknij tutaj

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.

Spotkanie z Jakubem Wełnowskim 24.11.22 r. - plakat