17 marca 2023

Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim

W piątek (17 marca) gościliśmy w naszej Bibliotece Alka Rogozińskiego – autora licznych komedii kryminalnych. Podczas spotkania nasz gość zachwycił publiczność swoją postawą showmana, dla którego dwie godziny opowiadania to żaden wyczyn. Wielbiciele twórczości pana Alka z pewnością w przytaczanych przez niego historiach z życia, niejednokrotnie odnajdywali wątki, które znalazły odzwierciedlenie w jego książkach. O tym, że spotkanie przypadło do gustu naszym czytelnikom niech świadczy długość kolejki po podpis autora, w której najbardziej wytrwałe osoby musiały spędzić ponad godzinę. Bardzo dziękujemy Annie Jeziorskiej za wsparcie autora w prowadzeniu spotkania (choć wiemy, że świetnie sobie radził sam ).

W czasie spotkania mieliśmy okazję poznać Pawła Płaczka – autora książek kulinarnych.