19 kwietnia 2023

Godz. 17:00

Spotkanie z Janem Englertem

UWAGA! BILETY WYPRZEDANE

19 kwietnia (środa) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Janem Englertem, polskim aktorem teatralnym i filmowym, reżyserem teatralnym, profesorem sztuk teatralnych oraz dyrektorem artystycznym Teatru Narodowego w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi redaktor Marek Mierzwiak.

Informujemy, że wydarzenie będzie biletowane, a ilość miejsc jest ograniczona.

Cena biletu to 10 zł.

Rezerwacje oraz sprzedaż biletów prowadzone są przez Wypożyczalnię i Czytelnię Naukową.

Rezerwacja możliwa są pod nr tel. 32 285-41-60 w.12. lub mailowo pod adresem bilet@biblioteka.tgory.pl.

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów wstępu na wydarzenia organizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach – kliknij tutaj

Wydarzenie organizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Regulamin organizacji imprez w okresie stanu zagrożenia epidemicznego – 2022 rok – kliknij tutaj

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.