23 kwietnia 2023

Wyniki konkursu literackiego „Legenda o Pięknej z Rept”

13 kwietnia rozstrzygnięto konkurs „Legenda o Pięknej z Rept″.

Na konkurs wpłynęło 14 opowiadań.

Skład Komisji Konkursowej:

– Magdalena Beśka

– Krystian Krzemiński

– Andrzej Kanclerz

– Agnieszka Leciejewska

Jury po zapoznaniu się z wszystkimi pracami postanowiło nagrodzić następujące opowiadania:

I nagrodę w wysokości 1.000,00 zł brutto ufundowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach otrzymuje:

Pani Bożena Kaczmarczyk – Gwóźdź  za opowiadanie „Piękna z Rept: Legenda o cierpieniu, przebaczeniu i radości” kliknij

II nagrodę w wysokości 500,00 zł brutto ufundowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach otrzymuje:

Pan Piotr Gansiniec za opowiadanie „Zima” kliknij

III nagrodę w wysokości 300,00 zł brutto ufundowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach otrzymuje:

Pan Dariusz Kowal za opowiadanie „Jabłko z głębi ziemi” kliknij

Ponadto Komisja przyznała 1 wyróżnienie z nagrodą w wysokości 200.00 brutto ufundowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach otrzymuje:

Pani Małgorzaty Kuci-Kanclerz  za legendę „Legenda o pięknej z Rept” kliknij

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Wszystkim autorom dziękujemy za udział w konkursie.

Zapraszamy do przeczytania nagrodzonych prac.