13 maja 2023

Godz. 16:00

„Zatrzymaj się i odetchnij” – warsztaty dla zmęczonych mam z Urszulą Sołtys – Parą

Serdecznie zapraszamy 13 maja (sobota) o godz. 16.00 na zajęcia pod tytułem „Zatrzymaj się i odetchnij. Warsztaty dla zmęczonych Mam” prowadzone przez psycholog Urszulę Sołtys – Parę.

Warsztat ma na celu zatrzymanie się w rodzicielskiej codzienności, przyjrzenie temu, co realizujemy w życiu nawykowo i co nas może obciążać.

Przyjrzymy się przekonaniom na temat „bycia dobrą mamą”.

Będziemy chciały poszukać obszarów, w których można odpuścić – może niektóre obowiązki, albo narzucone standardy, albo presję własną…

Skupimy się na potrzebach – tych najważniejszych na ten moment oraz na marzeniach – tych dawnych i tych obecnych.

Będziemy wzmacniały poczucie mocy i zaufania do siebie (w wizualizacji ericksonowskiej, w pracy z symbolami), aby zadbać o siebie.

Zapraszam te mamy, które bywają zmęczone, które czują się czasem wypalone, które szukają podpowiedzi w temacie „jak być rodzicem i nie zwariować” albo takie, które po prostu chcą się na chwilę oderwać od swojej codzienności i odpocząć w twórczy sposób 😊

Czas trwania: 2,5 godziny.

Rekomendowany wygodny strój i wyłączony telefon😊

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod nr 791-751-721

Wydarzenie organizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Regulamin organizacji imprez w okresie stanu zagrożenia epidemicznego – 2022 rok – kliknij tutaj

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.