Filia nr 9 (Strzybnica): spotkania z dziećmi w ramach cyklu “Bajki Babci Eryki”

Ostatnie dni karnawału to okazja do miłej zabawy w Filii nr 9 w Strzybnicy. Przedszkolaki z grupy “Jagódki” (Przedszkole nr 24) po wysłuchaniu opowiadania “Mały przyjaciel gęsi Eugenii” wykonały piękne maski karnawałowe.

14 lutego bibliotekę w Strzybnicy odwiedziła grupa przedszkolaków  “Jagódki” z Przedszkola nr 24. Dzieci wysłuchały kilku opowiadań
z książeczki “Martynka opowiada historyjki o zwierzętach”. Było to spotkanie z cyklu “Bajki Babci Eryki”. Dzieci obejrzały bibliotekę i znajdujące się niej zbiory.

14 stycznia do biblioteki w Strzybnicy zawitała grupa “Bąbelki” z Przedszkola nr 24. Bajki “Jarzębinka” Jakowa Tajca oraz  “Taśtaś “Benedykta Hertza przeczytała przedszkolakom zaprzyjaźniona czytelniczka ,Pani Eryka. W ten sposób rozpoczęto cykl spotkań z dziećmi pt. “Bajki Babci Eryki”.