Odwiedziny dzieci z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Best Start Academy w Dziale dla Dzieci i Młodzieży

30 września naszą bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Best Start Academy w Tarnowskich Górach. Podczas wizyty dzieci zwiedziły  bibliotekę – najbardziej zainteresowały je regały z kolorowymi książeczkami dla najmłodszych. Zobaczyły również, jak wygląda Karta Czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Wiele z nich obiecało zapisać się do biblioteki. Wizyta naszych miłych gości zakończyła się zbieraniem kasztanów w ogrodzie biblioteki.

14 października odbyła się kolejna wizyta dzieci z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Best Start Academy w Tarnowskich Górach. Podczas spotykania uczniowie dowiedzieli się jak zbudowana jest książka, a także poznali zasady ułożenia książek na bibliotecznych regałach. Na zakończenie mali czytelnicy wypożyczyli sobie książki.