Odwiedziny przedszkolaków w Filii nr 1 i Filii nr 9

14 września Filię nr 1 w Lasowicach odwiedziła najstarsza grupa z Przedszkola nr 5. Podczas wizyty dzieci wysłuchały bajki “Baśniowa akademia zdrowia”, dzięki której poznały zasady zdrowego odżywiania, a następnie wykonały rysunki swoich ulubionych warzyw i owoców.

Filia nr 1 (Lasowice) Odwiedziny przedszkolaków

Filia nr 9 (Strzybnica)

19 września bibliotekę w Strzybnicy odwiedziła grupa przedszkolaków “Tygryski”. Dzieci wysłuchały bajeczki “O smoku, który bardzo lubił krówki”. Na zakończenie otrzymały kolorowe zakładki do książek oraz pyszne cukierki za aktywność.

Filia nr 9 (Strzybnica) Odwiedziny przedszkolaków

20 września Filię odwiedziła następna grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 24. Grupa “Sówek” wysłuchała bajki Wandy Chotomskiej “Filipek szuka mamy”. Dzieci zwiedziły również bibliotekę i zapoznały się z książkami dla dzieci.

Filia nr 9 (Strzybnica) Odwiedziny przedszkolaków