Projekt (Nie)znajomi – Emigracja jako wyzwanie i jako zasób

Serdecznie zapraszamy wraz z Projektem (Nie)znajomi na spotkanie w naszej Bibliotece zatytułowane „Emigracja jako wyzwanie i jako zasób”, które odbędzie się 6 sierpnia 2022 roku od godziny 16.00.

Wstęp wolny.

W programie:

Godz. 16.00 – „Emigracja jako wyzwanie i jako zasób” – prelekcja mgr Justyny Baranowskiej, psycholożki i emigrantki (Czytelnia Czasopism),

Godz. 17.00 – koncert zespołu The Süns (Ogród Biblioteki),

Godz. 18.00 – film podsumowujący projekt (Czytelnia Czasopism).

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie otwarcie wystawy w Galerii Antresola prezentującej prace uczniów Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych w Tarnowskich Górach nawiązujących do tematyki wydarzenia.

Wydarzenie organizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Regulamin organizacji imprez w okresie stanu zagrożenia epidemicznego – 2022 rok – kliknij

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.