14 marca 2022

W sobotę w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie zatytułowane „Jak bronić się przed kosmetycznymi oszustwami, czyli o tym co koncerny pakują do kosmetyków”, które poprowadziła pani Katarzyna Miszczyk. W jego trakcie słuchaczki mogły dowiedzieć się, jakie składniki powszechnie stosowane w kosmetykach dostępnych w drogeriach, nie są tak zdrowe jak mogłoby się wydawać oraz czym może skutkować używanie różnych popularnych substancji. Poznaliśmy również proste przepisy na kosmetyki, które każdy może wykonać w domowych warunkach. Wiele słuchaczek zaopatrzyło się w naturalne kosmetyki wykonane przez prelegentkę.