14 marca 2022

Wizyta przedszkolaków z „Bajkowego Wzgórza”

Czy można wypożyczyć książki w języku chińskim? Czy są książki o dinozaurach, jednorożcach? To tylko niektóre z pytań, jakie zadały dzieci z przedszkola „Bajkowe Wzgórze” w Tarnowskich Górach, podczas wizyty w naszej bibliotece. Przedszkolaki zwiedziły bibliotekę i z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie kolorowym, bogato ilustrowanym bajkom. Na koniec dzieci podarowały nam piękną laurkę. Dziękujemy!!!

Z kolei, 17.03 z wizytą do Biblioteki, wybrały się dzieci z grupy „Myszki Miki”. Z zainteresowaniem wysłuchały czytanej przez bibliotekarkę bajki Magdaleny Grucy o przygodach Fenka w bibliotece. Jednak najbardziej cieszyły się z „wycieczki” pośród półek z bogato ilustrowane książkami dla dzieci, które z chęcią oglądały.