14 maja 2022

Spotkanie z Ewą Wachowicz

14 maja w naszej Bibliotece odbyło się wyjątkowe spotkanie. Naszym gościem była pani Ewa Wachowicz, która wraz z Klaudią Cierniak – Kożuch opowiedziała nam o swoich podróżach, podczas których zdobywa koronę najwyższych szczytów wulkanicznych. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się jak wyglądają przygotowania do wspinaczki na tak ogromnych wysokościach oraz jak najlepiej się zrelaksować gdy uda się już szczęśliwie wrócić. Nie zabrakło oczywiście tematów kulinarnych. Pani Ewa opowiedział o lokalnych potrawach, które miała okazję zjeść oraz o samej kulturze jedzenia ulicznego. Najlepiej o zadowoleniu naszych gości może świadczyć długa kolejka, która ustawiła się do pani Ewy po spotkaniu. Autografom i zdjęciom nie było końca.

Spotkanie poprowadziła Zuzanna Sokołowska.

Dziękujemy Manii Podróżowania za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia.