28 czerwca 2022

Piracki Piknik w Bobrownikach Śląskich

Wczoraj nasza Biblioteka gościła w Bobrownikach Śląskich na zorganizowanym wraz z Radą Dzielnicy Pirackim Pikniku dla dzieci i rodzin. Świecące słońce pozwoliło naszym małym uczestnikom świetnie wczuć się w role karaibskich korsarzy i czynnie uczestniczyć w zabawach proponowanych przez wodzireja. Dzieci mogły zwiedzić radiowóz i wysłuchać opowieści policjantów na temat bezpieczeństwa. W ramach odpoczynku od pirackich szaleństw nasi goście mogli wziąć udział w warsztatach scrapbookingu lub zagrać w gry planszowe. Dużym zainteresowaniem cieszyło się też stoisko z malowaniem buzi. Dzięki niemu skwer w Bobrownikach Śl. zapełnił się jednorożcami, kotkami i ośmiornicami. Na koniec zabawy każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcie w fotoramce, używając specjalnie przygotowanych rekwizytów.