Sarum Pye – wystawa Kewina Lipoka

Ulotka jest drukiem o niewielkiej objętości, służącym celom propagandowym bądź informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania. Gdybyśmy natomiast ulotkę spersonifikowali czy przypominałaby ona ludzi, którzy je rozdają?

Na to pytanie będziemy mogli uzyskać odpowiedź, oglądając wystawę „Sarum Pye” autorstwa Kewina Lipoka.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 13 listopada (sobota) 2021 r. o godzinie 16.00 w Galerii Antresola naszej Boblioteki.

Wstęp wolny! Obowiązują zapisy pod nr tel. 791-751-721.

Wydarzenie organizowane jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione.

Regulamin organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV – kliknij

Załącznik nr 1 do Regulaminu organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV – Oświadczenie – kliknij

Załącznik nr 2 do Regulaminu organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV– Formularz – kliknij

Regulamin Galerii Antresola – kliknij

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.