5 marca 2022

Godz. 17:00

„Wełniana akwarela” – Wernisaż prac Natalii Jędrzejczyk

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Wełniana akwarela” autorstwa Natalii Jędrzejczyk, który odbędzie się 5 marca (sobota) 2022 r. o godzinie 17.00 w Galerii Antresola naszej Biblioteki.

Natalia Jędrzejczyk pochodzi z Ukrainy. W Polsce założyła rodzinę i obecnie oddaje się swojej pasji jaką jest rękodzieło. Oprócz obrazów wykonanych z wełny, maluje również techniką olejną oraz szydełkuje.

Wstęp wolny! Obowiązują zapisy pod nr tel. 791-751-721.

Wydarzenie organizowane jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione.

Regulamin organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV – kliknij

Załącznik nr 1 do Regulaminu organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV – Oświadczenie – kliknij

Załącznik nr 2 do Regulaminu organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV– Formularz – kliknij

Regulamin Galerii Antresola – kliknij

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.