12 marca 2022

Godz. 16:00

„Jak bronić się przed kosmetycznymi oszustwami, czyli o tym co koncerny pakują do kosmetyków” – Spotkanie z Katarzyną Miszczyk

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Kobiet zatytułowane „Jak bronić się przed kosmetycznymi oszustwami, czyli o tym co koncerny pakują do kosmetyków”, które poprowadzi pani Katarzyna Miszczyk. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia naturalnych, autorskich kosmetyków stworzonych przez prelegentkę.

Wydarzenie odbędzie się 12 marca (sobota) 2022 r. o godzinie 16.00.

Wstęp wolny! Obowiązują zapisy pod nr tel. 791-751-721.

Wydarzenie organizowane jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Regulamin organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV – kliknij

Załącznik nr 1 do Regulaminu organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV – Oświadczenie – kliknij

Załącznik nr 2 do Regulaminu organizacji imprez w okresie epidemii wirusa SARS-CoV– Formularz – kliknij

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.