KONKURS PLASTYCZNY pt. „Ignacy Łukasiewicz i jego lampa”

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Ignacy Łukasiewicz i jego lampa”. Celem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej inspirowanej życiem Ignacego Łukasiewicza oraz jego przełomowym wynalazkiem czyli lampą naftową.

W konkursie mogą uczestniczyć dzieci oraz młodzież z powiatu tarnogórskiego w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria – dzieci od 5 do 9 lat

II kategoria – dzieci od 10 do 14 lat

III kategoria – młodzież od 15 do 19 lat

Prace powinny być w formacie A4.

Dopuszcza się różnorodność rodzajów i technik artystycznych w zakresie malarstwa, rysunku, grafiki, kolażu ( z wyjątkiem technik wykorzystujących materiały sypkie i nietrwałe np. kasza, ryż, plastelina, bibuła, itp.).

Prace należy składać do dnia 18 listopada 2022 roku w Wypożyczalni Językowej i Książki Mówionej (parter) Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Bolesława Lubosza ul. Zamkowa 5, 42-600 Tarnowskie Góry, w godzinach pracy Biblioteki Centralnej lub w jednej z naszych Filii Bibliotecznych.

Organizator przewiduje przyznać po trzy nagrody w każdej kategorii wiekowej.

Regulamin konkursu plastycznego „Ignacy Łukasiewicz i jego lampa” – kliknij
Załącznik 1 do regulaminu plastycznego „Ignacy Łukasiewicz i jego lampa” – kliknij
Załącznik 2 do regulaminu plastycznego „Ignacy Łukasiewicz i jego lampa” – kliknij

Konkurs organizowany jest w ramach projektu: „Ignacy i tajemnica lampy naftowej”