19 października 2022

Godz. 09.00

Spotkanie autorskie dla dzieci z Panem Poetą

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (5-7 lat) na spotkanie z autorem książek m.in. „Kura co tyła na diecie”, z Panem Poetą. Spotkanie odbędzie się 19 października (środa) o godz. 09.00.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy pod nr 32 285 41 60 w. 11.

Jak rozpoznać Pana Poetę?
Kolorowa muszka, okulary, pacynka i ponadprzeciętny wzrost – oto jego atrybuty. Nasz gość jest  autorem ze Złotej Listy Fundacji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Bajki edukacyjne pana Michała zostały wyróżnione na Złotej Liście Fundacji ABC XXI w 2021 roku. Pan Poeta zadebiutował książką „Kura, co tyła na diecie” w wydawnictwie Prószyński i S-ka. W ciągu roku od debiutu ukazały się jeszcze cztery tytuły autora. Po roku „Ptasia Seria” została zamknięta szóstym tytułem, czyli „Sową, co bałagan ma w porządku„.

Więcej na temat twórczości Pana Poety na www.panpoeta.pl

Regulamin organizacji imprez w okresie stanu zagrożenia epidemicznego – 2022 rok – kliknij tutaj

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.

Spotkanie autorskie z Panem Poetą - plakat