29 czerwca 2023

Godz. 18:00

Spotkanie autorskie z Wołodymyrem Arieniewem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wołodymyrem Arieniewem, Ukraińskim pisarzem science-fiction, krytykiem, publicystą, tłumaczem pochodzącym z Kijowa.
Pracował jako asystent w katedrze historii dziennikarstwa na uniwersytecie w Kijowie, gdzie wykładał historię literatury. Był członkiem redakcji magazynu „Riealnost’ Fantastiki”. Obecnie stale współpracuje z miesięcznikami „Mir Fantastiki” i „Licznosti”. Debiutant literacki z roku 1998. Prozę podpisuje pseudonimem, pod prawdziwym nazwiskiem publikuje publicystykę.

Spotkanie dotyczyć będzie książki „Pan mało dobry” wydanej przez Wydawnictwo Almaz, której akcja toczy się w dawnych Tarnowskich Górach.

Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca (czwartek) 2023 r. o godzinie 18.00

Wstęp wolny.

Zapisy pod nr 791-751-721 w godzinach pracy Biblioteki.

Wydarzenie organizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Regulamin organizacji imprez w okresie stanu zagrożenia epidemicznego – 2022 rok – kliknij tutaj

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.