16 września 2023

Godz. 11:00

„Tarnogórscy czarodzieje i podróż do szkoły magii” – Rodzinna gra miejska

O co chodzi? Biegamy, chodzimy lub latamy na miotle po Szkole Magii i Czarodziejstwa, która znajduje się w centrum Tarnowskich Gór i szukamy różnych magicznych punktów, na których czekają na nas zadania prosto ze świata czarów!

Dlaczego?  Bo to naprawdę super zabawa! Liczne zagadki, szyfry, zadania i wiele wiele śmiechu, a także najprawdziwszej magii rodem z Hogwartu podczas całej gry!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji…? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Magiczne! Zresztą sami przekonacie się na mecie.

Kiedy?  16 września (sobota). Startujemy o 11:00, kończymy o 14:00. Rozdanie nagród około 14:15.

Gdzie? W Tarnowskich Górach, przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza przy ul. Zamkowej 5, tam również będzie znajdowała się meta.

Dla kogo? Polecamy dla rodzin z dziećmi od 6 roku życia.

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2 – 5 osobowe (zapisy poniżej).

Ile to kosztuje? Za darmo!

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się o tu www.magicznapodroz.pl

Być może magia czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Zadanie finansowane jest przez Urząd Miasta w ramach programu „Postaw na rodzinę”.

Informujemy, że podczas imprezy będziemy robili zdjęcia aby promować Bibliotekę.