9 września 2023

Godz. 16:30

„Zatrzymane piękno natury” – wernisaż obrazów Felicji Musioł-Kozielskiej

Serdecznie zapraszamy 9 września 2023 r. o godzinie 16.30 na wernisaż obrazów Felicji Musioł-Kozielskiej zgromadzonych na wystawie pod tytułem „Zatrzymane piękno natury”.

Felicja Musioł-Kozielska
Z wykształcenia ekonomistka, a z zamiłowania malarka. Twórczością artystyczną zajmuje się od lat 80. Tworzy obrazy w różnych technikach plastycznych m.in. akwarelą, temperą i akrylem. Jej malarstwo charakteryzuje się różnorodnością tematów. Uwielbia tworzyć portrety oraz miniatury portretowe. W swych obrazach pragnie zatrzymać piękno otaczającego świata, z którego czerpie inspiracje.

Obecna wystawa przedstawia portrety i krajobrazy – pejzaże, namalowane na papierze, deskach, panelach malarskich oraz blejtramach. Obecna wystawa jest dwudziestą piątą w dorobku artystki.

Wystawa potrwa do 29 września 2023 r.