„My Christmas Tree” – konkurs plastyczny dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 7 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „My Christmas Tree”. Celem konkursu jest narysowanie, namalowanie lub wyklejenie najpiękniejszego bożonarodzeniowego drzewka.

Prace powinny być wykonane w formacie A4.

Dopuszcza się różnorodność rodzajów i technik artystycznych w zakresie malarstwa, rysunku, grafiki, kolażu. Każda praca powinna zawierać na odwrocie metryczkę: imię, nazwisko i wiek autora. Do pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz podpisaną zgodę na udział dziecka w konkursie i na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1).

Prace należy składać do 2 grudnia 2023 roku w Wypożyczalni Językowej i Książki Mówionej w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza ul. Zamkowa 5, 42-600 Tarnowskie Góry, w godzinach pracy Biblioteki.

Regulamin konkursu „My Christmas Tree

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu plastycznego