16 września 2023

Rodzinna Gra Miejska

W sobotę (16.09.2023 r.) nasza Biblioteka zamieniła się w Hogwart, a ogród w błonia, na które przybyło wielu czarodziejów, tych małych i tych dużych. Podczas Rodzinnej Gry Miejskiej ponad 30 drużyn adeptów bibliotecznej Szkoły Magii wystartowało w wyścigu na terenie Tarnowskich Gór. Podczas magicznych zadań musieli wykazać się wiedzą ze świata Harry’ego Pottera, umiejętnością wyprowadzenia na spacer włochatych pająków, czy rozpoznawania zapachów niezwykłych eliksirów. Dowiedzieli się też, do jakiego domu przydzieliłaby ich tiara przydziału. Cieszymy się, że nasza zabawa cieszyła się takim powodzeniem. Zapraszamy ponownie za rok.

Rodzinna Gra Miejska finansowana była przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry w ramach dotacji celowej do programu „Postaw na rodzinę”.