25 stycznia 2024

„Moc słów…” – spotkanie z Justyną Rudawską

W czwartkowe popołudnie rozpoczęliśmy cykl spotkań z panią Justyną Rudawską – radcą prawnym i mediatorem sądowym pt. „Komunikacja kluczem do budowania dobrych relacji”. Na pierwszym spotkaniu podkreślono, jak ważna jest skuteczna komunikacja w budowaniu dobrych relacji – zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Wskazano, jak ważny jest dobór słów i prawidłowe zrozumienie intencji rozmówcy. Pomocna może być w tym parafraza – jedna z podstawowych technik komunikacji interpersonalnej.

Pani Justyna chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem zawodowym i osobistym. Uczestnicy spotkania mogli też brać czynny udział w tym wydarzeniu, poprzez dzielenie się własnymi przemyśleniami i zadawanie pytań. Zapraszamy na kolejne spotkanie: 29.02.2024 r. (czwartek) o godz. 18.00 poświęcone przekonaniom – ich roli w budowaniu relacji.